O firmě

Od svého založení firma Holoubek vyrábí velkoobjemové květináče.
Tyto květináče se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a respektují požadavky na začlenění do moderního i historického interiéru i exteriéru.


Výroba probíhá od roku 2017 v nové hale na průmyslové zóně na Jamské ve Žďáru nad Sázavou. Součástí je prodejna, kde si můžete květináče osobně prohlédnout a zakoupit. 
 

 

ZvětšitZvětšitPracujeme s lazurami ADLERVýrobní program

Od svého založení firma Holoubek trade s.r.o. vyrábí venkovní květináče a truhlíky. Tyto velké květináče jsou celodřevěné nebo kombinace oceli s různými typy výplní. Tradice výroby produktů ze dřeva sahá do roku 2005.
V naší vlastní truhlářské dílně vyrábíme kulaté květináče z masivního dubového nebo modřínového dřeva. Tyto květináče jsou od průměru 35 cm po 100 cm. Vyrábíme nejen kulaté květináče, ale i celodřevěné hranaté truhlíky, či velkoobjemové nádoby na rostliny z oceli v kombinaci s různými typy výplní. Standardní délka celodřevěných hranatých truhlíků je 60 cm, 90 cm,120 cm,150 cm. 
Již deset let používáme impregnace, lazury a oleje od firmy ADLER.


Pokud hledáte přírodní materiál je truhlík z dubu nebo modřínu ideální variantou.
Květináče naší výroby předčí svojí kvalitou a životností spolu s estetickou hodnotou nabídku v supermarketech

Velké množství typů dřevěných květináčů nabízíme k prodeji v našem e-shopu WWW.KVETINACE.COM, zde se právě nacházíte a zde si lze každý květináč či truhlík prohlédnout a objednat online. Těšíme se na Vaše objednávky.


Nákupní košík: prázdný
Celková cena: 0 CZK
Měna:
Profil Holoubek Trade na Facebooku
Profil Kvetinace.com na Instagramu
Zavolejte nám
+420775 555 830